Tepelné čerpadlá

Obrázok chýba

Samsung EHS Split

Zariadenie Split možno používať spolu so zariadeniami tretích strán. Jediná vonkajšia jednotka sa k hydroboxu pripevnenému k stene pripája prostredníctvom potrubí na chladivo, čím sa zabezpečuje dodávka teplej vody, podlahové vykurovanie a chladenie a vykurovanie pomocou radiátorov v domácnosti.

od  5640.0 EUR

Podrobnosti

Obrázok chýba

Samsung EHS ClimateHub Split

Konfigurácia ClimateHub Split pozostáva z jednej vonkajšej jednotky spojené potrubím obsahujúcim chladivo s integrovanou hydro jednotkou so zásobníkom. Potenciál systému možno maximalizovať pripojením k inteligentnej sieti (Smart Grid) alebo solárnu energiu (PV).

od  6240.0 EUR

Podrobnosti

Obrázok chýba

Samsung EHS Mono

Keď sa systém používa s riadiacou súpravou Samsung Mono, zariadene Mono možno pripojiť k zariadeniam tretích strán, napríklad k zásobníku na teplú vodu. Kedže ide o konfiguráciu s jednou vonkajšou jednotkou, nie je potrebné robiť ďalšie miesto pre potrubia na chladivo, čím sa výrazne zjednodušuje inštalácia.

od  3170.0 EUR

Podrobnosti

Obrázok chýba

Samsung EHS ClimatelHub Mono

Vďaka hydroboxu s integrovaným zásobníkom funguje zariadenie ClimatelHub Mono ako celistvé riešenie od spoločnosti Samsung. Keďže ide o konfiguráciu s jedinou vonkajšou jednotkou, nie je potrebné robiť ďalšie miesto pre potrubia na chladivo, čím sa výrazne zjednodušuje inštalácia.

od  7480.0 EUR

Podrobnosti

Obrázok chýba

Samsung EHS TDM Plus

Systém TDM Plus je systém „všetko v jednom“ vzduch-voda (A2W) a vzduch-vzduch (A2A) pre kompletné riešenie domácej klímy. Môže sa používať po celý rok na chladenie a vykurovanie, aby vyhovoval rôznym rôznym situáciám a potrebám používateľov. Umožňuje podlahové vykurovanie/ chladenie a radiátorové vykurovanie a ponúka aj chladenie vzduchom s rôznymi možnosťami klimatizácie. Potenciál systému je možné maximalizovať pripojením k inteligentnej sieti alebo solárnej energii (PV).

od  4360.0 EUR

Podrobnosti

Obrázok chýba

Samsung EHS ClimateHub TDM Plus

Tepelné čerpadlo TDM Plus umožňuje pripojiť nielen vnútornú jednotku s integrovaným zásobníkom (A2W-systé, vzduch voda),ale aj vnútorné klimatizačné jednotky (A2A-systém vzduch vzduch).Umožňuje vykurovanie domácnosti pomocou podlahového či radiátorového vykurovania, ale aj možnosť používať klimatizačné jednotky.

od  7340.0 EUR

Podrobnosti